Co leczę akupunkturą

Choroby kręgosłupa

Liczne badania naukowe potwierdzają wysoką skuteczność akupunktury w leczeniu różnych dolegliwości kręgosłupa. Oto kilka przykładów…

Choroby stawów i mięśni

Akupunktura jest często stosowana w leczeniu chorób stawów i mięśni, ponieważ może przynieść ulgę w bólu, zmniejszyć stan zapalny, poprawić ruchomość stawów i relaksować napięte mięśnie.

Choroby reumatyczne

Akupunktura jest często stosowana jako metoda leczenia chorób reumatycznych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), bóle stawów w przebiegu chorób reumatycznych oraz zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK)…

Choroby układu krążenia

Akupunktura może być stosowana jako terapia uzupełniająca w leczeniu chorób układu krążenia, przynosząc ulgę w objawach, poprawiając funkcję układu krążenia i wspierając ogólne zdrowie serca.

Choroby układu nerwowego

Akupunktura jest stosowana jako metoda terapeutyczna w leczeniu różnych chorób układu nerwowego, przynosząc ulgę w objawach, poprawiając funkcję nerwów oraz wspierając ogólne zdrowie psychiczne i emocjonalne.

Choroby skóry

Akupunktura, jako część tradycyjnej medycyny chińskiej, jest stosowana w leczeniu różnych schorzeń, w tym chorób skóry. Jej mechanizmy działania opierają się na poprawie przepływu energii w ciele…

Choroby cywilizacyjne

Akupunktura może być skuteczną metodą uzupełniającą tradycyjne leczenie w wielu obszarach, takich jak…

Problemy z zajściem w ciążę

Akupunktura jest stosowana jako terapia wspomagająca w leczeniu problemów z zajściem w ciążę, wspierając zdrowie reprodukcyjne i równowagę hormonalną.

Seksualność

Akupunktura jest stosowana jako terapia wspomagająca w poprawie funkcji seksualnych poprzez regulację układu hormonalnego, poprawę krążenia krwi, redukcję stresu i poprawę ogólnego samopoczucia.

Alergie

Wiele osób, które cierpi na różne rodzaje alergii, takie jak alergiczny nieżyt nosa, astma, atopowe zapalenie skóry lub alergie pokarmowe, doświadcza znacznej poprawy stanu zdrowia po serii zabiegów akupunkturowych…

Choroby nosa

Akupunktura jest coraz częściej stosowana jako uzupełniająca metoda leczenia chorób nosa i zatok przynosowych, takich jak przewlekłe zapalenie zatok, nieżyt nosa (w tym alergiczny) i polipy nosa…

Choroby oczu

Akupunktura jest coraz częściej wykorzystywana w leczeniu alergii, ponieważ badania naukowe potwierdzają jej skuteczność w łagodzeniu objawów.

Choroby uszu

Akupunktura jest używana jako terapia w leczeniu różnych chorób uszu, przynosząc ulgę w objawach, poprawiając krążenie krwi i wspierając ogólne zdrowie uszu.

Nałogi

Akupunktura jest stosowana jako terapia wspomagająca w leczeniu nałogów, takich jak palenie papierosów, nadużywanie alkoholu czy uzależnienie od narkotyków.

Nadwaga

Akupunktura jest stosowana jako jedna z metod wspomagających w leczeniu nadwagi i otyłości, przynosząc ulgę w kontrolowaniu apetytu, regulując metabolizm oraz wspierając ogólne zdrowie organizmu.

Scroll to Top
+48 600 447 945